Aydın Tercüme Bürosu

unnamed

Aydın Organize Sanayi Bölgesi İngilizce Tercüme Bürosu Hizmeti

Aydın Organize Sanayi Bölgesi, Aydın’ın en önemli sanayi merkezlerindendir. Aydın, Aydın Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet veren İngilizce Tercüme Büromuz, özellikle Türkiye'nin ve Aydın’ın; büyük ve küçük ölçekli işletmelerinin bulunduğu Aydın Sanayi Bölgesi’nde, tecrübeli ve profesyonel İngilizce tercüman ekibiyle İngilizce tercüme hizmeti vermektedir.  

Sanayinin uygun görülen alanlarda yapılanmasını sağlamak, kentleşmeyi yönlendirmek, çevre sorunlarını önlemek, bilgi ve iletişim teknolojilerinden yararlanmak, imalat sanayi türlerinin belirli bir plan dahilinde yerleştirilmeleri ve geliştirilmeleri amacıyla, çağın gerektirdiği teknolojik donanım sağlanarak, uygun bölgeler gerekli altyapı hizmetleriyle donatılarak, Aydın’a Aydın Organize Sanayi Bölgesi adı altında, sanayi için tahsis edilmiştir. Türkiye'de 2008 yılı itibariyle, yer seçimi, kamulaştırma çalışmaları ve altyapısı tamamlanmış, tam anlamıyla hizmet veren yaklaşık 150 adet organize sanayi bölgesi bulunmaktadır. İngilizce çeviri bürosu olarak Aydın Organize Sanayi Bölgesi’nde kurumsal firmalara, şahıs şirketlerine, ithalat ve ihracat yapan firmalara İngilizce tercümanlık hizmeti vermekle birlikte, Aydın Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan firmalara sektörel alanda, teknik İngilizce tercümanlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yurtdışından, Aydın Aydın Organize Sanayi Bölgesi’ndeki firmanıza gelen misafirlerinize, refakatinizde, İngilizce dili alanında uzman, konuya hakim Aydın Aydın Organize Sanayi Bölgesi’ne hizmet veren İngilizce tercüme ofisimizi arayarak İngilizce tercüman isteyebilirsiniz.  Sadece sözlü İngilizce tercümanlık hizmeti vermemekle birlikte yazılı, ardıl, teknik, hukuki, tıbbi, ticari yazışmalarınızı, dokümanlarınızı da İngilizce dilinden Türkçe diline, Türkçe dilinden İngilizce diline tercümelerini yapıyoruz.

Aydın, Aydın Organize Sanayi Bölgesi’ndeki noterlerde tercümanlarımızın İngilizce yemini olup noterden İngilizce yeminli noter onaylı tercümelerinizi yaptırabilirsiniz. İngilizce yeminli çevirmenlerimiz ve İngilizce noter onayı gerektiren evraklarınızın hazırlanması için Aydın Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tercüme ofisimizle irtibat kurarak detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. İrtibat için iletişim bilgilerimizden faydalanabilirsiniz.

Aydın Organize Sanayi Bölgesi’nde aranan İngilizce Tercüme alanları

 

Aydın Aydın İngilizce Tercüme, Aydın Aydın İngilizce Çeviri Bürosu, Aydın Aydın İngilizce Tercüman, İngilizce Çevirmen Aydın Aydın, Aydın İngilizce Simultane Tercüman, İngilizce Rehber Aydın Tercüme Bürosu, Aydın Çeviri Bürosu, Aydın Aydın İngilizce Yeminli Tercüme, Aydın Aydın İngilizce Noter Onaylı Tercüme